W dzisiejszym cyfrowym świecie coraz częściej stajemy przed koniecznością przesyłania dużych plików z miejsca na miejsce. Niekiedy zdarza się, że musimy udostępnić nagrania, dokumenty lub inne pliki, które są zbyt duże, aby można było je przesłać za pośrednictwem tradycyjnej poczty e-mail. W takich przypadkach pomocny może być serwis WeTransfer.

WeTransfer to bezpłatne narzędzie online, które umożliwia użytkownikom przesyłanie dużych plików w łatwy i bezpieczny sposób. Dzięki temu narzędziu można przesłać nagrania do wykonania stenogramu lub inne duże pliki w kilka prostych kroków.

Jak przesłać pliki za pomocą WeTransfer?

  1. Wejdź na stronę https://wetransfer.com/

Rozpocznij od otwarcia przeglądarki internetowej i przejdź do strony, a jeżeli zobaczysz ekran jak na zdjęciu poniżej, kliknij "I just want to send files".

  1. Dodaj pliki

Kliknij przycisk "Upload files" lub przeciągnij i upuść pliki, które chcesz przesłać bezpośrednio na stronie.

  1. Wprowadź adres email adresata

Wpisz adres e-mail odbiorcy lub odbiorców (np. biuro@protranskrypcje.pl), do których chcesz przesłać pliki. WeTransfer umożliwia przesyłanie plików do kilku adresatów jednocześnie.

  1. Dodaj swój adres email

W polu "Your email" wpisz swój adres, aby dostać potwierdzenie otrzymania plików przez odbiorców.

  1. Dodaj wiadomość (opcjonalnie)

Jeśli chcesz to w polu "message" możesz dodać krótką wiadomość do odbiorców.

  1. Wyślij

Kliknj przycisk "Transfer", aby rozpocząć przesyłanie plików. Poczekaj aż przesyłanie zostanie zakończone.

  1. Potwierdzenie

Po zakończeniu przesyłania otrzymasz potwierdzenie mailowe od WeTranfer, informujące Cię o pomyślnym przesłaniu plików.

Wskazówki przy korzystaniu z WeTransfer

  • Użyj szybkiego połączenia internetowego: Im szybsze połączenie internetowe, tym szybciej przesłane zostaną pliki.
  • Sprawdź limit przesyłania: WeTransfer oferuje darmowe przesyłanie plików o ograniczonym rozmiarze. Jeśli przesyłasz duże pliki, możesz potrzebować konta premium.
  • Bezpieczeństwo: WeTransfer zapewnia szyfrowane połączenie, ale zawsze warto upewnić się, że przesyłasz poufne pliki za pomocą bezpiecznego połączenia internetowego.

Dzięki prostemu interfejsowi i szybkiemu przesyłaniu, WeTransfer jest idealnym narzędziem do udostępniania dużych plików, takich jak nagrania do wykonania transkrypcji czy stenogramu, bez konieczności skomplikowanych procedur i specjalistycznego oprogramowania. Teraz możesz w szybki i łatwy sposób przesłać do nas pliki, a my zajmiemy się resztą!

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz stenogramu do sądu lub transkrypcji nagrania.